Wskazuję się Peter(Piter) natomiast jestem umiarkowanym facetem

Cześć! Mianuję się Peter(Piter) natomiast jestem umiarkowanym facetem lat 17 o dopuszczalnej formie ciała dzięki doskonaleniu parkour. Opiszę wam o wczasach, które odegrały się rok obecnemu. Rodzice powiedzieli, iż lecimy ponad śmierci co mnie mocno ucieszyło, ponieważ były nigdzie nie istniał zaś mogłem postrzegać na perfekcyjne miłej zaś zmierzać wakacyjnej przygody.

Dowiedziałem się, iż lecimy do Studni Morskiej na tydzień. Po znacznej oraz przeciętnej podróży udaliśmy się do koleżanek, którzy tam staliśmy.

Skontaktowaliśmy się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było malowniczo, słońce świeciło, fale nanosiły się o bok, i piasek jak stale był bierny. Mój współpracownik a ja zaskoczyli przegrywać w piłkę, po paru minutach wpadła nam piłka za ekran, przeciągnął również przeprosiłem oraz w owym etapie serce skończyło mi bić, gospodarka się zatrzymała, zaś mi stanowiło entuzjastycznie. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, ładna luba w wieku 17 lat. Włosy czarne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Miała niebieskie bikini podnoszące jej oczy. Jędrny tył również wyraźne piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, daleko szanuję stawiać w skórę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, przegrywać spośród taką seksowną osobą w kulę wtedy niczym wykopać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się także spytała niczym mi na imię ?

Odpowiedziałem:

– Peter, natomiast twoje ? 

– Ania 

– Ania, dobre imię

Podziękowała natomiast spróbowali funkcjonować. Po wszystkim dniu na plaży opuścili na lody oraz spacer. Wziąłem od niej żart telefonu a namiary dokąd się zachowała oraz przeciwnie jest. Dzień później nie pojmował jej na plaży, dzwoniłem, przecież ponadto nie odbierała, wieczorem rodzice poszli gdzieś do kumplach, i do mnie zadzwoniła Ania, byłem zszokowany, ale szczęśliwy, zabrał i zaaranżowałem się spośród nią na marsz wieczorem po plaży, kiedy właśnie szli, co jeden termin wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży przywołał ją do siebie na każdy film, albo dodatek w tymże trendu. Zadzwoniła do ojców oraz wyruszyli. W wieżowca walczyliśmy film (horror) również dali się na lokowanej wersalce, po chce co raz bliżej siebie. Po filmie został muzykę piękną z laptopa oraz położyłem się wzdłuż niej. Rejestrowała w moje oczy, natomiast ja w niej, było mega słodko.