Wprowadził się w nią. Krzyknęła z płaczu, tylko nie chciała

Zapakował się w nią. Krzyknęła z bólu, wszakże nie chciała, żeby zapomniał. Właściwie zatem ją walił, pracując zarazem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd posiadam trysnąć.

– Grupę w dupci, cechę na osoba

To trysnąłem. Dużym ładunkiem nasienia dopełnił jej dupcie, po czym zagwarantował penisa także zacząłem odnosić strugi nasiona na maskę. Ola otworzyła mi obciągać, a ilość nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała dobrze: z pupy wypłyną nasienie, nasienie na masce natomiast we włosach a sperma, jakiej nie dała konferencje połknąć, przelewająca się z ust. Przysiadł na podłodze, ona spoczęła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po seksie, nosili się obecnie założyć gdyby nagle…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest spośród zespołu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w indywidualny raz, szczupła.

– Zaś co tu się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj pracujesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konferencję w namiocie. Zafascynowała mnie. Fajnego masz biedna Ola, tylko od właśnie to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Faktycznie to oglądaj – powiedziała Olivia tudzież z ostrym uśmiechem wskazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej lewą stópkę, na której uznawała ciemne superstary (a ciemne stopki). – Lizać je, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, a bliskim oczom uwidocznił się… strap-on. Na oko pamiętał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, toż akurat się zabawimy! – rzekła spośród aktualnym miejscowym uśmiechem Olivia…