Skończył się na nią, wdarłem się językiem do jej ust, zaczęliśmy się namiętnie całować oraz dzielić.

Przemieścił się na nią, wdarłem się językiem do jej ust, otworzyliście się namiętnie całować i analizować. Przystosował się do jej piersi – dość sporych, jak na jej wiek. Zacząłem pić jej sutki, przygryzać je. Ola aż ugięła nogi z przyjemności. Zapytałem jej, albo jest dziewicą. Odpowiedziała, że faktycznie.

– Liczę żyć niewielki?

– Nie, wtedy mierzy żyć niezwykły seks

– Rozkaz – oraz ucałowałem ją w garść.

Zjechałem w smutek i wchodzę ssać jej wargi sromowe.

– Noż kurwa, wstąp we mnie, skoro nie wytrzymam!

Wjechałem moim 20 centymetrowym penisem w jej czystą cipkę, Ola krzyknęła jednocześnie z płaczu dodatkowo z przyjemności. Posuwałem ją niemal z szybkością światła, a Ola pojękiwała. Aby ją zagłuszyć, otworzył się spośród nią całować. Po 10 minutach Ola zapytała mnie:

– Chciałbyś sprawdzić seksu analnego?

– Jasne!

– Musisz właśnie mój otworek na ostatnie opracować.

Splunąłem na łapę i ruszył wpychać palce do jej dupci. Chwilę później, palce zastąpiłem językiem.

– Jestem gotowa – wyszeptała

– Wchodzę!

Założyłem się w nią. Krzyknęła z bólu, a nie chciała, bym przestał. Rzeczywiście wówczas ją przeprowadzał, robiąc zarazem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, a ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie jestem trysnąć.

– Grupa w dupci, działkę na cześć

Więc trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia wypełniłem jej dupcie, po czym wyjąłem penisa a zaskoczył prowadzić strugi nasienia na osobę. Ola zaczęła mi obciągać, więc część nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała cudownie: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na brodzie także we włosach oraz sperma, jakiej nie dała rady połknąć, wylewająca się z ust. Spoczął na glebie, ona rozpoczęła mi na kolanach. Leżeli po seksie, uważali się już ubrać gdy nagle…