Kolory wielki włoski mężczyzna z owłosione ramiona i brzuch

Tak Kristina gdzie mieszkasz na noc?
Kristina uśmiechnął „faktycznie jem mnóstwo Oczywiście mają otwarty metabolizm, aby utrzymać moją sytuację” przygotowała się kręcić dla wszelkich facetów. Wszyscy wziął utrzymanie a rozpoczęliśmy w kręgu wokół chłodnicy, iż Mark natomiast jego ukochanych przyniósł. Sam spośród nich przekazał dłoń do niego natomiast wziął piwo zaoferowanie go Kristina a potem pyta, lub gość tegoż marzy. Jak jedli Kristina został włożony do wszelkiego z klientów wokół niej, był Style wielki włoski facet z owłosione skrzydła i brzuch. Roger, jaki był czysty szczupły człowiek, z zdrowym nosem oraz słabą cudzoziemca jak palce. Phil i Andrew stanowiły mało takie same oboje krępy, tęgi facetów z ważnymi krzaczastych brwi. Kristina uścisnął każdego spośród ich rąk a nagle rozpoczął się do negocjacji z całą unią. Odgadła rację Mark istnieje na końcu stary, aby żyć jej pan, cali w większości wynosiła co chwila 60 lat, jeśli nie starszy, ale każde stanowiły kulturalne i zabawne więc nie przeszkadzało wiszące wokół nich. Ponieważ czas mijał, i słońce schodziło Tony wziął do chłodnicy oraz wybrał butelkę whisky, nalał każdemu strzał oferowanych wiwaty również pełni pili górę. Broniło się to, aż butelka była mało dwie trzecie jest, Kristina był płynny, jej góra była chodzenie i dokładna, iż prawdopodobnie istnieć sprawnie drzemać w samochodzie na noc, niż zacząć drogi ten pijany.

„Tak Kristina gdzie pozostajesz na noc?”, Powiedział Mark zauważyć, że był dość pijany. „Och, rzeczywiście zdobyć się do akcji jutro, wtedy będę potrzebował pójść do budynku później, kiedy wytrzeźwieć” „Ah. Wiesz, iż stanowię zapalony, jak właściwie obsługiwane, że whisky od kogoś masy ja myślę byłeś prosty „Kristina roześmiał się:” Jestem oczywiście dużo przydatna obsługa mój alkohol. Jestem prawy w eksploatację wielu sprawy „mrugnęła na Nazwa. „Kiedy zatem, co moja istotna”, rzekł jego zajęcie zadebiutował na insynuacje dziewczynki. „Dobrze Określił wszystkich gapisz mojej piersi teraz dodatkowo mogę przeglądać nasze tezie o tymże, co ale chcesz ze mną zrobić stary pervs. Lecz jeśli zamierzam pomysł pokazać, co świadczę potrzebujemy nieco więcej prywatności ”

Kristina był naturalnie coraz włączony wspominać o aktualnym, co pragnie skończyć spośród bieżącymi mamami ludźmi. Gorzałę poszedł dokładnie do rozsądku natomiast nie myli się z wiedzy była co wiedziała, ci goście lecieli spośród nią przyrządzić. Dla niej była owo będzie nieuczciwy i zdeprawowany, pełni byli co kilka trzy razy w jej wieku oraz że złożył ją daleko o tym wspominałam.

„Znam wyłącznie miejsce”, powiedział Mark kiedy a reszta z ludzi wstał pakowania prostych sprawie „follow me Kristina.” Zaczęli z Markiem i ramienia Kristina w ramię, podczas gdy drudzy mężczyźni mieli swoje kwestie z powrotem do przyczepy kempingowej. „Gdzie oni śpieszą?” Zapytał Kristina, który szybko dał sobie sprawę, że stanowi indywidualna z Markiem. „Och, oni będą z powrotem moja piękna po prostu opuszczają swoje spraw w własnym camper”. Wkroczyli do budynku razem prysznic oraz Mark szybko sprawdził miejsce, aby upewnić się, że stanowi pyszny z drugich typów. Kristina obserwował człowieka z pustymi oczami, gdy projektowała jeszcze bardzo, niczym się odda tych gości wszystko, czego zmierzał. W tajemnicy ona zawsze potrzebowała żyć zagospodarowane przez gościa starego z niej, wówczas stanowił jej rację, jak miał pięć starcy wszystkim wybiera, by jej cum ich śmietnika.
Zobacz jeszcze: seks mamuski oraz starsze panie