Żołądek Mariacki pienił zarówno z ruchem statku i ługu nocy przed

Żołądek Mariacki pienił zarówno z ruchem statku i ługu nocy przed, więc grzecznie odmówił ideę jedzenia, ale poszedł do przodu i tak na drinka wody na spieczoną jej ustach.

Kiedy dotarła do pomieszczeń kuchennych, Ward uśmiechnął się do niej porozumiewawczo odrobina uśmiechu z lubieżnym Leer. Rumieniec, Maryja poprosiła o trochę wody, która wypiła. Nie wiedząc, co robić dalej wyszła na pokład, oddychając czystym morskim powietrzem. Niektórzy pasażerowie byli na pokład teraz, biorąc w samych arii. Mary poczuła nagły przypływ zażenowania – co, jeśli którykolwiek z nich i został obudzony w nocy, i zawołał na nią wstyd? Pospiesznie wróciła do tylny pokład, siedzi się w dół na stos żagli płótno, na którym tak wiele miało miejsce w nocy.
woman-466130_1280
Cooper i Wilson uśmiechnął się do niej. Rumieniec podziękowała im za napiwek. Oni zarechotał. Cooper powiedział: „Wy może podziękować bosmana za to mój piękny, ’twas swój pomysł. A całkiem grosza za ładna dziewczyna, umysłu – a także zdobył zbyt „obaj wybuchnęli śmiechem.

Oczy Mary spojrzała na pokładzie w głowie szalała bitwa. To była straszna rzecz zrobiła, ale nadal, pieniądze kupiłby jej wiele luksusów. Ona gorącą nadzieję, że będzie w domu o zmroku – pani Babbacombe, choć wykorzystywane do Maryi nie przychodzi do domu z nocy czasami się zastanawiać, gdzie jest, i dlaczego ona nie uczęszczał do kościoła. Ona również miała być z powrotem na Anioł w poniedziałek.

Czuła się niezręcznie, jak zrobiła małą rozmowę z dwoma mężczyznami, mężczyźni którego ona poddała się, by tak swobodnie w nocy. Cooper i Wilson popychany wyciągnął słup według okrzykami z powyższym obrót steru przymocowany do słupa poniżej.

Ostatecznie było okrzyki na pokładzie. Mary wyszli zobaczyć tętniące życiem port, z wielu statków już zacumowany. Podchodząc do bosmana zapytała go, gdzie byli.

„Plymouth” odparł. „The shoreward hath wiatr zamiatany nas przez Plymouth Sound i będziesz wkrótce dokowania. Thee może zejść na ląd bezpośrednio, a znalezienie domu przejście. Fare cię dobrze, słodki pokojówkę „Wypuścił jej pocałunek.

Serce Mary skoczył w jej piersi. Plymouth! Słyszała tyle o tym, jak wielkie morskie port marynarki zarówno Jego Królewskiej Mości i wielu kupcy też. Wielkie miasto, liczące prawie dwadzieścia tysięcy dusz, dziesięć razy większy od jej rodzinnym mieście. Śniła jednego dnia wizyty w tej rozrastającego się miasta, a teraz była tutaj!

Ostatecznie łódź zadokowany, a Maria była w stanie zejść na ląd się gang-deski. Po jej było kilku pasażerów. Stojąc przy barierce Robert zawołał do nich, jego władczy głos dynamicznie rozwijającym się pośród wrzawy i hałasu ruchliwego Quay „świadomość! Jesteśmy tutaj, ale podjąć świeżej wody. Płyniemy znowu na następnej fali padającego, ci hath ale godzina powrotu! ”

Mary spojrzała, biorąc po raz ostatni spojrzeć na statku. Klepnęła worek monet, jej sznurek owinięty wokół przycisku spódnicy Bezpieczeństwa i schowany wewnątrz pasek. Z uśmiechem odwróciła się na pięcie i zaryzykowaliśmy wzdłuż gwarnej doku wobec samego miasta.