Do tej pory jej kac minęło i poczuła nagle głodny

Do tej pory jej kac minęło i poczuła nagle głodny – to było prawie dzień od jadła, obiad chleba i sera podjętej podczas jej przerwy w Angel. Jej brzuch zagrzmiał ze złością.
woman-499756_1280
Kiedy wyszła za doki ona wended jej drogę do zgiełku ruchliwego miasta. Mężczyźni krzyczeli grubsza, wozami konnymi clip-clopped wraz handlarze uliczni krzyknął ich tupot sprzedaży, kobiety pośpiesznie iz powrotem. Kobieta stała na rogu ulicy otwarcie oferując jej podstępów przechodniom.

Szczęka opadła Mary ze zdziwieniem na brazenness tego wszystkiego, ale jej szok nagle hamowane przez zimną świadomość, że to, co zrobiła poprzedniej nocy się jej lepiej. Dotknęła monety pod spódnicę jeszcze raz i przytrzymał jej głowę, nie wstydzą się siebie.

Jak minęła kobietę Posłała jej się uśmiech zatwierdzeniem. Kobieta wpatrywała powrotem, nieużywany akceptacji ze strony innych kobiet, bardziej przyzwyczajeni do wyglądu pogardą.

Mary spacerowaliśmy ulicami, biorąc w niesamowitych widoków i dźwięków miasta, świat, z dala od jej skromnym rodzinnym mieście.

nozdrza Mary złapał zdrowej żywności drifting zapach w powietrzu, a ona spostrzegany sprzedawcę o wózek z ładunkiem paczek owiniętych ściereczką. Paczki dawały słabą parą, a zapach pieczonego mięsa i warzyw płynął dalej. Znak ogłoszony paczki zawierają „Kernow Pastyes z najlepszych domu Kinde pieczone”.

Mary znał Cornish delikatność pasty, chociaż danie nie pochodzi z górników cyny Kornwalii, powiatu, którego granica była po drugiej stronie rzeki od samego Plymouth, wersje nich były powszechne na tablicach folk pracy całej cały region.

Jej usta ślinę na myśl o prawdziwej Cornish pasty – wiedziała, że ręczne rozkoszą będzie składać się z mięsa wołowego zmieszane z cebuli, warzyw korzeniowych i czosnkiem, owinięte w cieście i pieczone w piecu.

Podeszła do stoiska. Sprzedawca zobaczył ją i nazwał „Pastys, świeżo upieczony i gorące! Zabieraj pastys tutaj! ”

Maryja poprosiła mężczyznę o konsystencji pasty i zaczął odwijać Jedna z działek na parze. Szarpnęła płócienną torebkę z jej talii, po czym otworzył je, monety połyskujące w słońcu. Ona wywijał jedną z monet.

Oczy mężczyzny otworzyły się szeroko na widok złotego kawałku. „Co to jest?” Warknął „niektóre fałszywe lub fałszerstwo?”

„Nie, panie, tis prawdziwego suwerena zapewniam cię!” Maryja rzekła pośpiesznie.

Jego twarz była sztywna jak on odpowiedział: „Cóż, to jak może być dziewczyna, ale nawet jeśli ci mówić prawdę o konsystencji pasty jest tylko bicykl. Mam żadnych zmian, aby dopasować swoją monetę, więc będę musiał przyjąć całą monetę! ”

Twarz Maryi spadł „Nie będziesz płacić Gwinei na ciasto, panie!” ona ostro odparował.

Jego twarz i głos były surowe „idźże stąd bezczelna dziewucha! Przeszkadza mi więcej nie urwis „zaczął ponownie zawinąć ciasto.

Mary odwróciła się i odjechał, łzy tworząc w jej oczach. Kurkiem na ramieniu przyprowadził ją do zatrzymania. Młody człowiek stał, uśmiech na jego twarzy.

„Módlcie się, pani, ty seemst zostać utracone w tym mieście, mayhap mogę ci pomóc?” Powiedział w przyjaznym głosem.

Mary powąchał, dławiąc łzy „Proszę, szlachetny panie. Jestem zagubiony tutaj, i życzę, aby dostać się na pokładzie autokaru z powrotem do Południowej Szynki tego samego dnia, aby wrócić do mojego domu w Dartmouth. ”

Mężczyzna, Niechlujny ulica urwis z być może szesnaście lat skinął mądrze.

Mary kontynuowane „Dost ci dać poznać stoiska dla poczty trenerów przypadkiem, z których jedna może mieć miejsce na statku do przewozu mnie tam?”

„Rzeczywiście robię, dobra pani!”, Odpowiedział: „Pójdź za mną, bo będę poprowadzi cię do podstawki, skąd odjeżdżają autobusy.”

Wdzięczny Mary następnie młodszy mężczyzna, rad znaleźć pomocne Samarytanina w tym gwarnego miasta. Oni unik i wyplatane przez ruchliwą ulicę, a następnie przekształcony w spokojniejszej bocznej ulicy. Mężczyzna pospieszył do alejki.

Mary zatrzymał się, niepewny swojego otoczenia.

Mężczyzna spojrzał do tyłu i radośnie powiedział: „Skrót! Dalej, w ten sposób. ”

Mary następnie nieśmiało. Nagle mężczyzna zatrzymał się. Obrócił się i ku zdumieniu Mary i terror uderzył jej cios wokół głowy, w połączeniu z rzutu do jej nogi.

Jej głowa wiruje z uderzeniem upadła na ziemię. Mężczyzna sięgnął w talii spódnicy za czym wyrwał torebkę od niej, zjechania w dół alejki i zniknął za rogiem.

Zobaczcie więcej tutaj: strona www oraz na tej stronie – wejdź po sex tutaj