W końcu to był tylko ja, Gina i cicho chrapie Derek

W końcu to był tylko ja, Gina i cicho chrapie Derek w przyćmionym piwnicy. Zastanawiałem się na nauczaniu Derek kilka kopnięć, płacić go z powrotem na stemplu nerek, ale zrozumiał, że walka była na mnie, po obejrzeniu jak złamane Robbie stał.
11
Przechodząc do Gina, wydałem ją i obserwował, jak ona upadł na podłogę, krzycząc. „Tak mi przykro”, szlochała, a jej twarz ponownie pochowany w dłoniach. „Nie wiedziałem, że wzięliby go tak daleko.”

„Wstawaj”, spytałem, mój głos zimny jak burza wejdź po sex darmo była w dniu dzisiejszym. Spojrzała na mnie, a ja czułem się mój gniew rośnie ponownie. Ta kobieta powiedziała im, że ja ją zgwałcił. Pewnie, że użył moich przełączników, aby włączyć ją i uczynić ją zajebiście, ale nie mógł kontrolować swój umysł! Nie zmusić ją do zrobienia czegokolwiek. I za to, że został porwany, skrępowany i pobity. Na szczęście moje nazwisko było jasne, teraz, choć zastanawiałem się, co inni mówią o następstwami. „Powiedziałem, wstań!” Jak mówiłem, ale w końcu okazało się, że przełącznik fantomowego, która trzymała w ruchu bez żadnego wysiłku z mojej strony. Było przełącznik w Gina; jeden ja używany do jej mokrej każdym razem mówiłem, ale teraz pracuje na własną rękę, bez mojej kontroli.

Powoli Gina wstał, a ja starałem się być cierpliwy, ale wciąż kipiał środku.

„Nick, jestem tak sorry–”

„Nie chcę tego słuchać,” ja jej przerwałem. „W tej chwili jestem w dużo bólu, a nie mają pojęcia, gdzie jestem. Muszę cię zabrać mnie do domu.” Och, jak to galled jej to powiedzieć, ale ja naprawdę nie miał pojęcia, gdzie jestem, i nie czuć się jak próbuje chodzić po śniegu, dopóki nie dowiedziałem. Byłam zadowolona, że zasnął w moich ubrań roboczych, butów i wszystkich.

„O-Ok …” Gina jąkał, a za mną po schodach. „Zabiorę cię do domu. To co mogę zrobić.”

Cholera prosto, jest to przynajmniej można zrobić, pomyślałem, ale nie powiedział.

Nocne powietrze było lodowate, jak wyszedłem na zewnątrz, a następnie ją do samochodu. Każdy krok boli, a każdy oddech był to chore, ale żaden z nich w porównaniu z bólem bym cierpiał nadużywania moją zdolność.

Dobijają był krótki, a Gina nadal paplanina o tym, jak było jej przykro i jak ona uczynić go do mnie. Po prostu zamknęłam oczy i pozwolić jej mówić, żałując, że nie mogę używać przełączników na siebie, abym mógł zablokować ból.

Kiedy zatrzymał się do mojego mieszkania, wyszedłem, i był zaskoczony, gdy zrobiła też.

„Co robisz?” I zażądał.

„Jesteś ranny. Chcę, aby upewnić się zrobić to dobrze.” Byłem zbyt silny ból i zbyt zmęczony, żeby kłócić, a prawdę mówiąc, to pomogło oprzeć się na nią trochę, jak szliśmy do mojego mieszkania.

I wykopali klucze z kieszeni, oczekując, że ona wtedy zostawić, ale ona za mną.

„Och,” usłyszałem okrzyk, jak wszedłem do oświetlonej jadalni znaleźć Dennis jawie, „co się stało?”

„Trochę nieporozumienie,” powiedziałem noclegi gdynia, sarkazm kapie z mojego tonu.

„Próbowałem ich zatrzymać,” powiedział Dennis usilnie „, ale Derek trzymał mnie w dół, jak nosili cię. Powiedział mi, aby nie dzwonić na policję, albo oni są dla mnie dalej.”

„A gdzie byłeś?” I odwrócił się i zapytał Gina.

„I został wprowadzony do piwnicy po …” Ona odpowiedziała cicho. „Robbie powiedział, że ma dla mnie niespodziankę i miał mnie z zawiązanymi oczami. Gdy zdjął opaskę, mieli ci związani”.

Właśnie głową, zbyt wyczerpany, by obchodziło. Giną za mną do mojego pokoju, a ja zastanawiałem się, czy ona pomoże mi zrobić wszystko od teraz.

„Idź do domu, Gina. Twoja mama jest pewnie martwi się o ciebie. Potrafię zadbać o siebie.” Wciąż czuł, że przełącznik ruchu za każdym razem mówiłem, co jej cipki Wetter, a następnie cofnąć się, kiedy zatrzymał się. Pokrótce zastanawiał gdybym przypadkowo przeszkoleni ją jak jeden z psów Pawłowa.

„Moja mama będzie dobrze. Pozwól sobie pomóc, a potem pójdę.” Po raz kolejny, wszystko, co mogłem zrobić, to ukłon, jak Gina pomógł mi z mojej koszuli i spodni. Część mnie zastanawiać, co historia mogła kręcić z tej nocy, ale mam nadzieję, że nauczyła się jej lekcji. Ona dyszała jak moja koszula wypadli i lekko dotknął dwa siniaki tworzące które były już ciemno na moich żebrach. Jej dotyk był lekki, ale wciąż mnie cofa. Moje spodnie były następne, i uderzył w podłogę, odsłaniając moje ‚Armitage „(jeden z moich ulubionych anime) bokserów. Przez chwilę zastanawiałem się, czy ona jechała za mną do łazienki, jak również, ale na szczęście kazała mi zrobić w spokoju.