Raz był we mnie, przyjemność była niesamowita

Raz był we mnie, przyjemność była niesamowita. Pełnia jego kurek tłuszczu czuł nierealne. Nie byłem nagi w autobusem jedzie kurek starszymi mężczyznami, miałem po prostu spełnione. Czułem Wysokiego sytuacji.
1
Następnie FP kazał mi oprzeć się na nim, moja głowa spoczywała na jego prawym ramieniu, moje nogi rozprzestrzeniać się po obu jego stronach. I wyciągnął nogi do góry, trzymając je na kolanach, pochylił się ku klatce piersiowej, jak odchylił się do tyłu. Jego kogut był przesuwnych i obecnie mój tyłek z rytmem autobusu, a on lizał i całował moją szyję i ucho.

Mój kogut był twardy ponownie. Nie mogłem uwierzyć, że po Cumming 4 razy wcześniej, ja wciąż trudne. Och młodzież :)). Ręka FP grał z mojego fiuta, moje kulki, moje uda, moje sutki, pieszczoty całego ciała, jak on pieprzył mnie. Całe moje ciało było w ogniu.

Przez cały ten czas, SS był z powrotem do swego pierwotnego siedzeniu obok nas i przechowywane zapoznać się każdemu wstawanie do toalety sprawdź więcej. Ale na szczęście wszyscy w autobusie było dość dużo śpi.

SS następnie wsuń rękę pod koc i jego ręka dołączył dwie ręce FP w pieszcząc i dręczy moje ciało. Ręka SS grał z mojego fiuta i bale, a potem czułem, że ruch w dół, aby dotknąć pierścień moim Butthole jak kogut FP fucked i poza nim. Potem grał z kulkami i dupek FP, jak również.

Powiedziałem SS że byłem bardzo napalony i musiał znowu cum naprawdę źle, bo nie mógł znieść dotykanie już. Więc SS zastosować jakiś żel do ręki i zaczął podnośnika mnie. FP nadal bawić się z moimi kulkami i moje sutki podczas kurwa dupę. I bardzo szybko I znów trysnęła moje obciążenie dla 5 raz. I opierał FP złapać powietrza i pocenie się i tym razem.

Do tego czasu FP był już nieco zmęczony wspiera mnie na tym okrążeniu. Chciał, aby zmienić pozycje. Więc poprosił mnie, aby dostać się na czworakach na siedzeniu z moją twarz w kierunku SS. On pół stał za mną tyłem do okna, jedną nogą na ziemi, a druga zgięta na siedzeniu. Bałam się, że nas złapią. Ale on upewnić się, że moje plecy i tyłek wciąż pokryte koc i SS wciąż spogląda. Pchnął moją głowę w dół do SS kolanach, a następnie wprowadzone ponownie mój tyłek i zaczął cholernie mnie o długich, twardych uderzeń.

Tak szybko, jak moja twarz była na kolanach SS, on rozpiął spodnie i karmiono mnie jego kogut. To nie był w pełni trudno więc zacząłem ssać go. I wkrótce jęcząc pod kurek SS z powodu ciężkiej kurwa ja dostawałem od FP. Był cholernie mnie już od dłuższego czasu.

Nagle FP uderzył kurek głębokie i złożone jego soku w dupie. To było dziwne uczucie gorąca jak on opróżnił gorącej spermy. To był pierwszy raz, ktoś cum we mnie zobacz więcej. Byłem zdumiony, jak długo on nadal tryska głęboko w moich trzewiach.

Do tej pory mój dupek był bardzo zmęczony. Gdy FP wyciągnął zmiękczania kurek, czułem jego cum spływały mi tyłek i bale. SS dał mi chusteczkę do wycierania mój dupek zachować cum FP został rozlewając wszędzie.

SS Następnie zapytał mnie, czy mógłby fuck my ass jeszcze raz i powiedziałem mu, no jak mój dupek czuł surowe i ból tego czasu. Jego kogut był już bardzo ciężko z mojego ssanie i poprosił mnie, mógłbym go wysadzić i uczynić go cum.

Po FP nie podciągnął spodnie, on wysunąć się z fotela do obszaru korytarza.

Z cum nadal wycieka z mojej dupie, nie był jeszcze gotowy, aby usiąść na siedzeniu. Więc SS zasugerował, że mogę przykucnąć albo kucać na podłodze między czytaj więcej siedzeniami podczas wysysających jego kurek.

SS zdjął spodnie, ale nie pokrywają się z kocem tym razem jako FP trzymał zegarek stojący obok siedzenia i blokowanie czyjegoś zdania.

Zacząłem wysysających kurek SS. Jak kucał, cum był wyciek z mojego tyłka na podłogę autobusu.

Ja muszę ssać go przez ponad 10 minut. I był już trochę zmęczony w tej pozycji, więc SS poprosił mnie, aby pomóc mu cum szybciej lizanie jego dupek.

I nie był zbyt zależało na tym, ale zgodziłem się. Uniósł nogi dać mi dostęp do jego dupek.

I lizały go na kilka minut, a FP okradł poza jego kurek.

Lizanie mu tyłek był inny pierwszy dla mnie. Ale to nie było tak źle, jak się spodziewałem. To dało mi bardzo perwersyjne poczucie, i zdałem sobie sprawę, że mój kogut był dobrze trysnęła znowu mieszając.